Kód: 824

Videokurz - sandálky 4v1 - na miskových podešvích a s rámečkem

1 599 Kč
Skladem

Online videokurz na výrobu kožených sandálků s vyměkčenou stélkou. Naučíte se vyrobit pásky na sandálky a stélku do miskových podešví a také, jak pracovat s rámečkem a jak jej nalepit okolo vyměkčené stélky. Výrobu zvládne každý běžně zručný člověk.

Podrobnější informace ke kurzu:
https://www.dareen.cz/sandalky-informace-o-kurzu/

Po zakoupení kurzu se přihlašujete na www.dareen.cz.

Kategorie: Videokurzy
Hmotnost: 0.01 kg

Kurz obsahuje podrobná videa, fotky a české titulky, jak si vyrobit kožené sandálky. Kopyta na výrobu nejsou potřeba.

Naučíte se vyrobit si vlastní boty na míru. Kurz vás provede výrobou krok za krokem. Dostanete také odkazy na potřebný materiál. Kurz je otitulkovaný, můžete ho tak sledovat i bez zvuku.

Co se v kurzu naučíte?
• vyměkčenou stélku potaženou vepřovicí
• skrytý suchý zip
• zpevnění pásků, aby se nevytahaly
• tzv. okénka ve stélce, díky kterým přilepíte pásky snadno na obě boty stejně a nebude vám odstávat podešev/rámeček na bocích
• lepení miskových podešví
• lepení rámečku

Součástí kurzu jsou i dva typy střihů! Jeden střih na sandálky v PDF v jedné velikosti (napište si k objednávce o velikost, kterou potřebujete) a druhý je přímo v kurzu v "univerzální velikosti". Můžete si pořídit také další velikosti ZDE.
Dostanete odkazy, kde koupit veškerý materiál.
 

K výrobě vám stačí: kůže (případně jiný materiál), pěnová stélka na vyměkčení, papírová páska, papír, pero a metr, nožík, kladivo, suchý zip, obyčejné elektrikářské kleště, lepidlo, jehly, nitě, rámeček a podrážka nebo misková podešev.


Vše se dá pořídit u mě v eshopu a například v Botaservisu. Miskové podešve pořídíte na www.ravifashion.cz.
Prvotní investice vás vyjde na pár set korun + kurz. Ještě se tedy dost hodí alespoň malá bruska, ta se dá koupit asi za 800 Kč. Samozřejmě pak můžete (ale nemusíte) utratit další (deseti)tisíce za další materiály a lepší nářadí a stroje, ale dá se začít velice skromně. Odkazy na doporučené materiály jsou uvedené v kurzu.

Přístup ke kurzu získáte na 2 roky odesláním a zaplacením objednávky (v případě předobjednávky se přístup na rok spustí, jakmile dokončím kurz). Přístupové údaje vám budou zaslány na email. Přístup si můžete prodloužit zde: https://www.atelierdareen.cz/kurzy-vyroby-bot-na-kopyte/prodlouzeni-videokurzu/

 

Ukázka z kurzu:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: