Kód: 636

Videokurz - polobotky - přetahovaná podešev

2 199 Kč
Skladem

Online videokurz na výrobu polobotek síťovek s přetahovanou podešví na kopytě. Výrobu zvládne každý běžně zručný člověk.

Po zakoupení kurzu se přihlašujete na www.dareen.cz.

Podrobnější informace ke kurzu:

https://www.dareen.cz/polobotky-informace-o-kurzu/

 

Kategorie: Videokurzy
Hmotnost: 0.01 kg

Kurz obsahuje podrobná videa i fotky, jak si vyrobit polobotky ze síťoviny a kůže s přetahovanou podešví.

Naučíte se vyrobit si vlastní boty na míru. Kurz vás provede výrobou krok za krokem. Dostanete také odkazy na potřebný materiál. Kurz je otitulkovaný, můžete ho tak sledovat i bez zvuku.

V úplném základu vám k výrobě stačí: kopyta, obyčejný šicí stroj, stolní pásová bruska, kůže (případně jiný materiál), papírová páska, papír, pero a metr, nožík, kladivo, obyčejné elektrikářské kleště, sponkovačka nebo hřebíčky, lepidlo, tužinka a podrážka.
Vše se dá pořídit u mě v eshopu, v Botaservisu a hobby marketech. Samozřejmě pak můžete (ale nemusíte) utratit další (deseti)tisíce za další materiály a lepší nářadí a stroje, ale pro začátek se vejdete do asi 3000 Kč + kurz. Odkazy na doporučené materiály jsou uvedené v kurzu.

Přístup ke kurzu získáte na 2 roky odesláním a zaplacením objednávky. Přístupové údaje vám budou zaslány na email. Přístup si můžete prodloužit zde: https://www.atelierdareen.cz/kurzy-vyroby-bot-na-kopyte/prodlouzeni-videokurzu/

Kapitoly videokurzu:

1 - Model
2 - Výroba svršku
3 - Spodkařina
4 - Tužinka
5 - Opatek
6 - Prolepení
7 - Podešev
8 - Stélka

Ukázka z kurzu:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: