Kurzy křišťálové pryskyřice

Momentálně kurzy křišťálové pryskyřice neorganizuji.


Kurz tvorby z křištálové pryskyřice I – lůžka a grafické motivy

Na kurzu se naučíte pracovat s křišťálovou pryskyřicí, každý účastník si vyrobí sadu šperků – přívěsek (3 cm) a náušnice. Dozvíte se mnoho informací, které vám usnadní další práci doma, ukáži vám, co všechno je možné z pryskyřice vytvořit. Budou dodány i různé grafické návrhy, aby bylo z čeho vybírat. Během kurzu budete mít k dispozici moji knihu Křišťálová pryskyřice. Na kurz je vhodné si donést vlastní ostré nůžky. Jelikož je nutné, aby pryskyřice řádně a v klidu ztuhla, budou výrobky k vyzvednutí v následujících dnech po kurzu na prodejně Rooya. Na tomto kurzu je také možnost zakoupit si lůžka a grafické motivy pro vaši další tvorbu.


Kurz tvorby z křištálové pryskyřice I – práce s formami, vrtání, broušení, zalévání předmětů

Na kurzu se naučíte pracovat s formami na pryskyřici, brousit a vrtat dírky do odlitků z pryskyřice, domů si odnesete (po dvou dnech – až pryskyřice ztuhne) vlastnoručně vyrobené šperky z pryskyřice. Budete mít možnost vyzkoušet si zalití například třpytek, korálků, sušených květin, colorantů a jiných barev a dalších předmětů. Dozvíte se mnoho informací, které vám usnadní další práci doma, zjistíte, co všechno je možné z pryskyřice vytvořit. Během kurzu budete mít k dispozici moji knihu Křišťálová pryskyřice. Na kurz je vhodné si donést vlastní předměty na zalití.
Jelikož je nutné, aby pryskyřice řádně a v klidu vyschla, budou výrobky k vyzvednutí v následujících dnech po kurzu na prodejně Rooya. Na tomto kurzu je také možnost zakoupit si formy pro vaši další tvorbu.


Kurz I


Kurz II

TOPlist